Yaz Okulu Hk. | Bilgisayar Mühendisliği | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Yaz Okulu Hk.

Yaz Okulu Hk.

2021-2022 yaz döneminde yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde açılacak dersler aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Bölümümüzde açılan dersleri ancak bölümümüzden alabilir, açılmayan dersler için diğer üniversitelerden öğrenim dili İngilizce olan, ders içeriği bölüm ders içeriği ile uyumlu olan, kredisi en az bölüm dersi kadar olan dersleri alabilirsiniz. Yaz döneminde maksimum 12 kredi ders alabilirsiniz.

Bölüm içi
Bölümümüzde açılan derslere kayıt için sekreterlikten temin edeceğiniz yaz okulu formunu doldurup Arş. Gör. Cihan Kuzudişli’ye teslim etmelisiniz.

Bölüm dışı
Dışarıdaki üniversitelerden alacağınız dersler için öncelikle buradaki yaz okulu kurum dışı formunu doldurup ilgili ders(lerin) içeriği ile beraber cihan.kuzudisli@hku.edu.tr adresine onay almak için göndermelisiniz. Göndermiş olduğunuz formun onaylanıp onaylanmadığı yine mail yoluyla bildirilecektir. Onay verilirse dersi alabilirsiniz, onay verilmezse dersi alamazsınız. Onaylanmayan dersi alıp geçseniz bile, geçersiz sayılacak ve transkriptinize işlenmeyecektir.

Ayrıca, teknik seçmelilerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Tarihler
29-30 Haziran 2022 —> Yaz Okulu ders ücretlerinin yatırılması ve kesin ders kayıtlarının yapılması
4 Temmuz 2022   ——-> Fakülte/Yüksekokul Yaz Okulu derslerin başlaması

Not: Kredi başı ders ücretini muhasebeden öğrenebilirsiniz.