Bitirme Projesi Süreci Hk. | Bilgisayar Mühendisliği | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Bitirme Projesi Süreci Hk.

Bitirme Projesi Süreci Hk.

Bitirme projesi süreci 3. Ve 4. Sınıflar için farklı yürütülecektir. 4. sınıflar için ara rapor teslimi  son günü 3 Nisan 2020 olarak güncellenmiştir. Diğer süreçlerde ve tarihlerde ise bir değişiklik yapılmamıştır. 4. sınıflar websitesinde bulunan örnek rapora göre raporlarını tamamlayarak belirtilen tarihte teslim edeceklerdir. Ayrıca proje ve posterleri 1 Haziran’da yapılacak “Demo Day” ile sunacaklardır.

3.Sınıflar için ara rapor teslim tarihi yine 3 Nisan 2020 olarak güncellenmiştir. Ayrıca, süreçle ilgili diğer tarihlerde güncellenmiş ve web sitesinde ilan edilmiştir. 3. sınıf öğrencilerinin ara raporlarında Giriş, Literatür, SRS ve Referans bölümlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Final raporunda ise ara rapor bölümlerine ek olarak SDD ve varsa güncel Referans eklenip final raporu tamamlanacaktır. 1 Haziran’da yapılacak “Demo Day” etkinliğinde 3. Sınıf öğrencileri de projeleri için hazırladıkları posterleri sunacaklardır.

3. ve 4. sınıflar için bitirme projesiyle ilgili güncel tarihlere ve detaylı sürece https://compe.hku.edu.tr/bitirme projesi/ adresinden ulaşabilirsiniz.