Bütünleme Sınavları Hk. | Bilgisayar Mühendisliği | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Bütünleme Sınavları Hk.

Bütünleme Sınavları Hk.

Üniversitemiz Sınav Yönergesi Madde 3/a bendine göre Bütünleme sınavlarına kalmış olduğunuz dersten geçmek veya CC’nin altında harf notu aldığınız dersin notunu yükseltmek için girebilirsiniz. Sınav Yönergesi Madde 3/c bendine göre Bütünleme sınavlarına girecek olan öğrenciler başvuru yapmak zorundadır. Bütünleme sınavlarına girecek olan öğrenciler final notları ilan edildikten sonra Mühendislik Fakültesi sekreterliğine (gulfem.tanrikulu@hku.edu.tr) dilekçe ile başvurularını yapabilirler.

Sınav Yönergesi Madde 3/a: Bütünleme sınavları, öğrencilerin kalmış olduğu dersten geçmek veya CC’nin altında harf notu aldıkları dersin notunu yükseltmek amacıyla girdikleri sınavlardır. Bütünleme sınav notu final notu yerine geçer. Öğrenci devamsızlıktan kaldığı bir dersten bütünleme sınavına giremez.

Madde 3/c: Bütünleme sınavına girecek öğrenciler; adını, soyadını, öğrenci numarasını ve hangi dersten sınava gireceğini bütünleme sınavının yapılacağı haftadan önce ilgili sınav koordinatörlüğüne (elektronik posta, dilekçe vb. yoluyla) bildirmelidir.